0

 نحوه ثبت سفارش، استعلام موجودی و قیمت محصولات فراهوش

1.

جهت آشنایی با محصولات و خدمات فراهوش ، می توانید علاوه بر سایت از صفحات اجتماعی ما در اینستاگرام ، آپارات و تلگرام دیدن نمایید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین کارشناسان بخش فروش ما آماده پاسخگویی، مشاوره و معرفی اجمالی محصولات ما به شما می باشند.

2.

پس از انتخاب محصول و خدمات موردنظر خود با تیم فروش فراهوش تماس حاصل نموده و یا از طریق واتساپ پیام ارسال نمایید و کالا و خدمات مورد نیاز خود و ویژگی های مدنظر از قبیل جنس محصول و رنگ و … را اعلام نمایید. تیم فروش فراهوش در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

3.

پس از اعلام محصول انتخابی خود به تیم فروش فراهوش، پیش فاکتور شما صادر و ارسال خواهد شد و همچنین زمان ارسال محصولات را به شما اعلام می نماییم.

4.

در صورت تایید پیش فاکتور توسط شما و واریز وجه، سفارشات در صف بسته بندی و ارسال توسط فراهوش قرار می گیرد.در این مرحله آدرس پستی و نحوه ارسال مرسوله خود را انتخاب و به تیم فروش اعلام می نمایید.

5.

سفارشات طبق موعد اعلامی به همراه فاکتور، ارسال خواهند شد.

6.

جهت پیگیری سفارشات نیز تیم فروش پاسخگوی شما خواهد بود. پس از دریافت مرسوله ، فراهوش همواره آماده پاسخگویی به شما و پشتیبانی از محصولات و خدمات خود می باشد. در صورت نیاز به راهنمایی جهت نصب محصول و همچنین جهت طرح هرگونه سوال، پیشنهاد و شکایات مشاورین فنی ما آماده پاسخگویی به شما می باشند.

7.

لازم به ذکر است در صورت انعقاد قرارداد با فراهوش و عضویت در تیم مشتریان فراهوش از تخفیفات هیجان انگیز ما بهره مند خواهید شد!

شماره های ارتباط مستقیم با واحد فروش فراهوش :
09104748474 – 09109229229 – 013-33329414


شماره تماس مشاور فنی : 09120842621

 

با فراهوش هوشمند کنترل کنید.